Verkkokaupan perustaminen

MyCashflow blogi

Blogissamme kirjoitamme MyCashflow’sta, Interface-rajapinnasta ja verkkokauppabisneksestä yleisesti.

Osta hyvä ulkoasu! Osa 3

Osta hyvä ulkoasu-ketjun kolmannessa osassa esitellään taas uusia yrityksiä, joilta saat tyylikkään ulkoasun omaan MyCashflow-verkkokauppaasi:

Halkeama on vuoden 2006 alussa perustettu varkautelainen mainostoimisto, joka tarjoaa erilaisia ratkaisuja sähköiseen, sekä painettuun markkinointiviestintään. Halkeama hoitaa yrityksellesi niin markkinointimateriaalit, www-sivut, kuin verkkokaupatkin.

IPAmark on helppokäyttöinen, pieni mainostoimisto Suomen Turussa. Palvelutarjontaan kuuluu yritysilmeen suunnittelu + painotyöt, ilmoitukset, www-sivut, verkkokaupat, ulkomainosmateriaalit, suoramainontamateriaalit, jne. IPAmark on nopea ja joustava yhteistyökumppani yrityksen viestinnän ja markkinoinnin eri toimenpiteisiin. Yrityksen ensimmäinen MyCashflow-projekti avautuu lomien jälkeen.

Imager on lahtelainen digitaalisen median tuotantoyhtiö. Heiltä löydät monipuoliset ratkaisut, sekä b-to-b, että kuluttajamarkkinointiin pitkäaikaisella kokemuksella. Ratkaisut toteutetaan tyylikkäästi ja innovatiivisesti mediakanavasta riippumatta.

Katso myös osa 4, osa 2 ja osa 1

Kommentoi

Emme julkaise sähköpostiasi.