Ota yhteyttä, autamme mielellämme!


Asiakaspalvelu

Ongelmia verkkokauppasi käyttämisessä? Asiakaspalvelustamme saat asiantuntevaa apua verkkokauppasi kaikkiin ongelmatilanteisiin.

0600 16101 (1,92 €/min sis. alv)
info@mycashflow.fi

Ota yhteyttä ›

Myynti

Heräsikö kysymyksiä? Myyntimme auttaa kartoittamaan verkkokauppasi tarpeet ja tarjoaa tukea sopivan palvelupaketin ja lisäpalveluiden valinnassa.

020 741 9171
myynti@mycashflow.fi

Ota yhteyttä myyntiin ›

Yhteystiedot


Pulse247 Oy
Y-tunnus: 2131570-6
Syväojankatu 3A
87700 Kajaani
www.pulse247.info 

Verkkolaskuosoite: 003721315706
Välittäjän tunnus: 003710948874
Pulse247 Oy
PL 34405
00021 LASKUTUS

Pulse247 Oy – Suomen vahvimmat
 
 
 

Henkilöstö


Ismo Ruotsalainen

Titteli
osakas, toimitusjohtaja
Puhelin
020 741 9174
Sähköposti
ismo@pulse247.info
Seuraa
LinkedIn, Twitter

Miska Närhi

Titteli
osakas, suunnittelu
Puhelin
020 741 9173
Sähköposti
miska@pulse247.info
Seuraa
LinkedIn, Last.fm

Pekka Juntunen

Titteli
osakas, myynti & kumppanit
Puhelin
020 741 9171
Sähköposti
pekka@pulse247.info
Seuraa
LinkedIn

Tomi Heikkinen

Titteli
markkinointisuunnittelija
Puhelin
020 741 9175
Sähköposti
tomi@pulse247.info

Antti Väätäinen

Titteli
myynti, eCommerce specialist
Puhelin
020 741 9170
Sähköposti
antti@pulse247.info
Seuraa
LinkedIn

Timo Korhonen

Titteli
developer
Sähköposti
timo@pulse247.info

Ville Kervinen

Titteli
lead developer
Puhelin
020 741 9178
Sähköposti
ville@pulse247.info
Seuraa
LinkedIn

Jukka Koskinen

Titteli
front-end developer
Sähköposti
jukka@pulse247.info
Seuraa
LinkedIn

Tino Kraft

Titteli
tekninen kirjoittaja
Sähköposti
tino@pulse247.info
Seuraa
LinkedIn

Eveliina Heikura

Titteli
myyntisihteeri
Puhelin
020 741 9176
Sähköposti
eveliina@pulse247.info

Heikki Tenhunen

Titteli
web designer
Puhelin
020 741 9177
Sähköposti
heikki@pulse247.info
Seuraa
Twitter, LinkedIn

Ilkka Vänskä

Titteli
developer
Sähköposti
ilkka@pulse247.info

* Puheluhinnat 0207-numeroihin: 8,35 snt/puh. + 16,69 snt/min.